Estraro kaj aliaj de JEI

Ĝisdatigo: 2018-12-31

 Konsilianoj Honoraj konsilantoj Estraranoj
 Revizoroj Deptitoj Komitatanoj A de UEA


Konsilianoj (5)

KOUGO Tiharu (向後 千春), GOTOU Hitosi (後藤 斉), SIGEHUZI Tomoo (重藤 知夫), TAI Hisayuki (田井 久之), HAGIWARA Youko (萩原 洋子, s-ino)

Noto: mandato ĝis la kosilio en junio 2020


Honoraj konsilantoj (11)

UEDA Satosi (上田 敏), OBA Atuo (大庭 篤夫), KURITA Kimiaki (栗田 公明), SYOZI Nobuyuki (東海林 信行), TANAKA Katuhiko (田中 克彦), TANAKA Tetuzi (田中 徹二), TOI Kunio (遠井 国夫), HIRAYAMA Tomohiro (平山 智啓), MATUMOTO Hirosi (松本 宙), MORI Toru (森 亨), Ulrich Lins


Estraranoj (11)

Prezidanto: SUZUKI Keiichiro (鈴木 恵一朗)

Vicprezidantoj: ISIKAWA Tieko (石川 智恵子, s-ino), HIROTAKA Masaaki (廣高 正昭)

  [ Fako ]  [ Fakestro]  [ Vicfakestro ]
 Inform-movada KITAGAWA Ikuko
北川 郁子
HOTTA Yuri
(堀田 有里, s-ino)
MIYAZAWA Naoto
(宮沢 直人) por junuloj
 Internacia NISINAGA Atusi
(西永 篤史)
MIYAZAWA Naoto
(宮沢 直人)
 Stud-eduka KAWAGOE Masasi
(川越 斉史)
HIROTAKA Masaaki
(廣高 正昭)
ISIKAWA Tieko
(石川 智恵子, s-ino)
 Redakta SIBAYAMA Zyun’iti
(柴山 純一)
 Eldona KAWANISI Teturo
(川西 徹郎)
ITO Tosihiko
(伊藤 俊彦)
 Kongresa HOTTA Yuri
(堀田 有里, s-ino)
KITAGAWA Ikuko
(北川 郁子)
 Ĝenerala ISIKAWA Tieko
(石川 智恵子, s-ino)
 Financa SUZUKI Keiichiro
(鈴木 恵一郎)
 Interreta HIROTAKA Masaaki
(廣高 正昭)
 KAWAGOE Masasi
(川越 斉史)

Noto: mandato de la 16a de junio 2016 ĝis la kosilio en junio 2020


Revizoroj

SYOZI Keiko (東海林 敬子, s-ino), MURAO Kenzi (村尾 健司)


Deputitoj

OKUWAKI Tosiomi (奥脇 俊臣), KAWAMOTO Hirosi (河元 寛視), KUNII Hyotaro (國井兵太郎),
SAGUTI Yuko (佐口 優子), SASANUMA Kazuhiro (笹沼 一弘), TAHIRA Minoru (田平 稔), NANBA Humiharu (南波 文晴), HIKITA Akio (引田 秋生), MUTO Tatuko (武藤 たつこ), YAMAGUTI Sin’iti (山口 眞一), YOKOYAMA Hiroyuki (横山 裕之)

Noto: mandato de januaro 2019 ĝis decembro 2020


Komitatanoj A de UEA

SIBAYAMA Zyun’iti (柴山 純一), SAITO Tume (斉藤 ツメ, s-ino)

Noto: En 1956 Japana Esperanto-Insituto aliĝis al UEA, kiel la Landa Asocio en Japanio. Kun pli ol 1000 membroj, JEI elektas 2 Komitatanojn A de UEA.


2018-05 Estraro kaj aliaj