Estraro kaj aliaj de JEI

Ĝisdatigo: 2016-12-31

 Konsilianoj Honoraj konsilantoj Estraranoj
 Revizoroj Deptitoj Komitatanoj A de UEA


Konsilianoj (5)

KOUGO Tiharu (向後 千春), GOTOU Hitosi (後藤 斉), SIGEHUZI Tomoo (重藤 知夫), TAI Hisayuki (田井 久之), HAGIWARA Youko (萩原 洋子, s-ino)

Noto: mandato ĝis la kosilio en junio 2018


Honoraj konsilantoj (11)

IRI Masao (伊理 正夫), UEDA Satosi (上田 敏), OBA Atuo (大庭 篤夫), KURITA Kimiaki (栗田 公明), SYOZI Nobuyuki (東海林 信行), TANAKA Katuhiko (田中 克彦), TANAKA Tetuzi (田中 徹二), TOI Kunio (遠井 国夫), HIRAYAMA Tomohiro (平山 智啓), MATUMOTO Hirosi (松本 宙), MORI Toru (森 亨)


Estraranoj (11)

Prezidanto: SUZUKI Keiichiro (鈴木 恵一朗)

Vicprezidantoj: ISIKAWA Tieko (石川 智恵子, s-ino), HIROTAKA Masaaki (廣高 正昭)

  [ Fako ]  [ Fakestro]  [ Vicfakestro ]
 Inform-movada HOTTA Yuri
(堀田 有里, s-ino)
KAWAGOE Masasi
(川越 斉史) por junuloj
 Internacia SAITO Tume
(斉藤 ツメ, s-ino)
YAMASITA Tosihiro
(やました としひろ)
 Stud-eduka HIROTAKA Masaaki ISIKAWA Tieko
KAWAGOE Masasi por Jacugatake
 Redakta SIBAYAMA Zyun’iti
(柴山 純一)
 Eldona KAWANISI Teturo
(川西 徹郎)
YAMASITA Tosihiro
 Kongresa KIMOTO Yasuhiro
(木元 靖浩)
HOTTA Yuri
 Ĝenerala ISIKAWA Tieko
(石川 智恵子, s-ino)
 Financa SUZUKI Keiichiro
 Interreta MORIKAWA Kazunori
(森川 和徳)

Noto: mandato de la 19a de junio 2016 ĝis la kosilio en junio 2018


Revizoroj

SYOZI Keiko (東海林 敬子, s-ino), MURAO Kenzi (村尾 健司)


Deputitoj

OKUWAKI Tosiomi (奥脇俊臣), KITAGWA Ikuko (北川郁子, s-ino), KIRIYAMA Masaaki (桐山雅昭), KUNII Hyotaro (國井兵太郎), SASANUMA Kazuhiro (笹沼一弘), TAHIRA Minoru (田平 稔), HIKITA Akio (引田秋生), HUZII Yumiko (藤井由美子 s-ino), HUSE Kentaro (布施憲太郎), MATUBARA Hiroaki (松原啓明), YOKOYAMA Hiroyuki (横山裕之)

Noto: mandato de januaro 2017 ĝis decembro 2018


Komitatanoj A de UEA

SIBAYAMA Zyun’iti (柴山 純一), SAITO Tume (斉藤 ツメ, s-ino)

Noto: En 1956 Japana Esperanto-Insituto aliĝis al UEA, kiel la Landa Asocio en Japanio. Kun pli ol 1000 membroj, JEI elektas 2 Komitatanojn A de UEA.